Twoje urządzenie jest offline
Aby strona działała prawidłowo przywróć połączenie z internetem.

O sali zabaw kosmos

Najnowocześniejsza Sala Zabaw na Śląsku!

Marzysz o najnowocześniejszym i największym w tej części Śląska miejscu pełnym fantazji, radości i beztroski? O tym, by wraz ze swoimi pociechami przenieść się do świata nie z tej ziemi? Tak? To wspaniale! Zapraszamy Cię do dawnego kina Kosmos na Wesołej.

Zadbaliśmy o to, żeby zabawa w Sali Zabaw Kosmos była w 100% bezpieczna. Konstrukcja zabawowa wykonana została zgodnie z obowiązującą normą:

PN-EN 1176. I spełnia bardzo wysokie standardy.

Powodów jest wiele...

Powierzchnia ponad 900mkw!

Moc atrakcji na ponad 900 mkw, dla dzieci w różnym wieku sprawia, że każdy z naszych gości, zarówno mały jak i duży znajdzie dla siebie coś fascynującego. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami. Duża przestrzeń tworzy w wyobraźni dzieci magiczny świat pełen fascynujących zakamarków i atracji!

KosmoBar

Podczas, gdy pociechy zajęte będą beztroską zabawą, rodziców i opiekunów zapraszamy na  odpoczynek w KosmoBarze, w którym serwowana jest pyszna kawa, słodkości i przekąski. KosmoBar jest doskonałym miejscem na relaks czy miłe spotkanie z innym rodzicem.

Bezpieczeństwo

Bezpośrednio przy KosmoBarze znajduje się basen z kulkami. Rodzic delektując się małą czarną może obserwować bawiące się dziecko, w każdym zakamarku konstrukcji. To ważne aby mieć poczucie, że jest się w kontakcie wzorkowym z dzieckiem. A podwyższenie sprawia, że widać wszystko jak na dłoni.

Trampoliny!

 W osobnym pomieszczeniu, znajduje się ogromna trampolina o powierzchni 50 mkw, na której będą się świetnie bawić fanatycy wysokich podskoków.

Kącik malucha

Dla dzieci w wieku 1-3 przeznaczony jest specjalny Kącik Malucha o powierzchni aż 60 mkw! Maluchy znajdą w nim mini-konstrukcję zabawową z dwiema zjeżdżalniami, basenem z piłkami oraz zabawki renomowanych, światowych producentów takich jak: Fisher Price, Little Tikes oraz Feber.

Starsze dzieci

… to właśnie na nie czeka czteropoziomowa konstrukcja o powierzchni ~200 mkw, a w niej m.in. moduł wspinaczkowy z bocianim gniazdem, tor saneczkowy o długości 7 metrów, aż 4 zjeżdżalnie, zjazd na tyrolce, labirynty, baseny z piłeczkami, boisko sportowe o powierzchni 35 mkw i wiele innych atrakcji…


Oprogramowanie
HEAG ASI ABILITY ™ 2024
THE HEAG COMPANY
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sala Zabaw Kosmos
AJBW POLSKA SP. z O. O.
PL2220920525
Jana Dzierżonia 28
41-408 Mysłowice, Polska